APIE SODYBĄ

Kaimo turizmo sodybą „Panemunio sodyba“ rasite Birštono apylinkėse, Panemunio kaime, šalia Nemuno (~250 m. iki upės) – nuostabiame gamtos prieglobstyje. Turizmo sodybos „Panemunio sodyba“ privalumas yra ramybė ir privatumas. Kaimo turizmo sodyba yra skirta vienai kompanijai ar įmonės kolektyvui, todėl niekas netrukdys Jums mėgautis ramybe. Tai ideali vieta šeimų poilsiui. Kaimo turizmo sodyboje galėsite mėgautis tiek ramiu, tiek aktyviu poilsiu – įrengta pirtis, teikiamos baidarių, dviračių, badmintono, oro balionų nuomos paslaugos. Šalia kaimo turizmo sodybos teka Nemuno upė – tinkanti žvejybai, taip pat kaimo turizmo sodybą supa miškai, idealiai tinkantys grybavimui bei uogavimui. Šalia sodybos yra stovėjimo aikštelė svečių automobiliams. Sodyboje puikiai suderintos autentiškos dzūkų kaimo detalės su šiuolaikiniais patogumais bei aplinka. Sodyba svečius priima visus metus.
Kaimo turizmo sodyboje yra trys gyvenamieji namai, atskiras pastatas konferencijų salė, pirtis ir tvenkinys. Vienu metu komfortiškai gali ilsėtis iki 35 svečių. Vienas iš sodybos pagrindinių privalumų-visiškas privatumas ir ramybė.
Kaimo turizmo sodyba „Panemunio sodyba“ yra pritaikyta tiek ramiam, šeimos poilsiui, tiek švęsti Jūsų ar Jūsų draugų šventes. Visuose namuose yra dideli kambariai su židiniu, kur gali susėsti visa Jūsų kompanija, kur praleisite puikius vakarus.

Pagrindinis namas – troba, kuriame yra įrengti keturi numeriai. Dviejuose iš jų yra įrengtos virtuvėlės su visa reikalinga buitine technika. Pirmame aukšte – židinys. Pirmame bei antrame aukštuose – WC ir dušai, televizorius. Čia vienu metu gali ilsėtis apie 18 svečių.

Svirnas – du dviviečiai ir vienas keturvietis numeriai. Visiškai įrengta virtuvė su visa reikalinga buitine technika. Pirmame aukšte – WC ir dušas, televizorius, židinys. Čia vienu metu gali ilsėtis 11 svečių.

Pirkia – septynių vietų numeris su pilnai įrengta virtuve. Pirmame aukšte – WC ir dušas, televizorius, židinys.

Kaimo turizmo sodyboje “ Panemunio sodyba” rengiame seminarus ar darbuotojų mokymus (iki 35 žmonių). Teikiame įrangos nuomos paslaugas, kuri reikalinga mokymams (projektorius, rašymo lenta, kompiuteris). Sodybos privatumą ir ramybę jau įvertino svečiai.
Maistas pristatomas pagal iš anksto suderintą valgiaraštį. Svečiai gali pasirinkti ir dzūkiško kulinarinio paveldo patiekalų.

Prie kiekvieno namo – lauko terasa, su nuostabiu vaizdu į gamtą. Mėgstantys sportuoti čia ras badmintono, tinklinio aikšteles ir daugybę vietos Jūsų kompanijos pramogoms ir žaidimams! O norintys aktyviau pasportuoti, galės išbandyti žygius baidarėmis, dviračiais po Birštono apylinkes bei skrydžius oro balionu. Mažųjų poilsiautojų laukia jauki ir saugi žaidimų aikštelė su smėlio dėže ir sūpuoklėmis.
Norintiems susipažinti su Birštono regioninio parko įžymybėmis ar kraštovaizdžiu, galime pasiūlyti gido paslaugas.
Norintiems atlikti sveikatinimo procedūras Birštone, siūlome esančias sanatorijas: „Eglė“, „Tulpė“, „Versmė“ – galime nuvežti ir parvežti savo svečius.
Galime pasitikti Jus ar Jūsų svečius oro uoste ar geležinkelio stotyje ir atvežti į mūsų kaimo turizmo sodybą, taip pat parvežti iš kaimo turizmo sodybos, vežimo mokestis pagal atskirą susitarimą.

Tai poilsis Jums, Jūsų šeimai ir Jūsų artimiesiems! Laukiame Jūsų