PRAMOGOS

ORO BALIONAI

Sodybos svečiams siūlome nepamirštamą pramogą – tai skrydį oro balionu. Pakilę į dangų Jūs liksite sužavėti Birštono Nemuno vingiais.

PLAUKIMAS BAIDARĖMIS
Siūlome Jums plaukimą baidarėmis netoliese kaimo turizmo sodybos tekančiomis Verknės ir Nemuno upėmis. Baidarių žygius organizuoja patyrę baidarininkai, galime Jums pasiūlyti geriausius ir gražiausius baidarių plaukimo maršrutus po Birštono apylinkes. Nuvežame Jus į plaukimo maršruto pradžią ir parvežame pabaigus plaukimą, automobilius saugiai paliekate mūsų kaimo turizmo sodyboje.

PIRTIS

Kaimo turizmo sodyboje įrengta puiki pirtis – tikra atgaiva Jūsų kūnui ir sielai! Pirtyje yra erdvus kambarys, dušas ir WC. Prie pat pirties – tvenkinys su švariu, pratekančiu vandeniu, smėlėtu krantu bei gražia aplinka. Esant pageidavimui – galime suorganizuoti pirtininko paslaugas. Pirtininkas profesionalas paaiškins apie ritualinę pirtį, pirmąjį garą, procedūras, vantas ir instruktuos Jus kaip reikia mėgautis pirties malonumais.

DVIRAČIAI

Dviračiais Jūs galėsite važinėtis po nuostabias Birštono apylinkes bei Birštono miestą. Pateikiame dviračių takų žemėlapius. Siūlome aplankyti šias vietas: Kurhauzas, mineralinio vandens biuvetė, Vytauto kalnas, Vytauto paminklas, krantinė, Senosios gydyklos, Šv. Antano Paduviečio bažnyčia, J. Basanavičiaus aikštė, Birštono centrinis parkas, Birštono ąžuolas, Škėvonių atodanga. Siūlome užsisakyti šias dviračių paslaugas http://www.dviraciaibirstone.lt. Dviračius galime pristatyti ir į sodybą.

TINKLINIO / BADMINTONO AIKŠTELĖ

Aktyvaus poilsio mėgėjai gali puikiai praleisti laiką, pasirinkdami savo mėgstamą žaidimą, tinklinio/badmintono aikštelės Jūsų paslaugoms!

GIDO PASLAUGOS
Svečiams siūlome aplankyti žymias Birštono vietas ir apylinkes: Kurhauzas, mineralinio vandens biuvetė, Vytauto kalnas, Vytauto paminklas, krantinė, Senosios gydyklos, Šv. Antano Paduviečio bažnyčia, J. Basanavičiaus aikštė, Birštono centrinis parkas, Birštono muziejus.

ŠIAURIETIŠKAS ĖJIMAS

Šiaurietiškasis ėjimas – žinomas kaip vaikščiojimas su lazdomis ir kaip labai paprasta, tačiau itin efektyvi sveikatinimo priemonė gryname ore, gamtoje, tinkanti visiems: jauniems, vidutinio amžiaus žmonėms ir senjorams. Pasiūlysime Jums puikų maršrutą po apylinkes.

EDUKACINĖS PROGRAMOS

Netoli nuo kaimo turizmo sodybos „Panemunio sodyba“ už 4 km, yra Nemajūnų kaimas, kur galima susipažinti su dzūkų papročiais. Tai Edukacinė programa „Dzūkiškos bandos“ ir edukacinė programa „Lino kelias“.

Siūlome pasižiūrėti ir aplankyti šias nuostabias vietas:

http://www.alytus.rvb.lt/panemunes_dzukai/LT/index.html
http://www.birstonovvg.lt

MAITINIMO PASLAUGOS

Į sodybą pristatome maistą pagal iš anksto su Jumis suderintą valgiaraštį. Maisto pasirinkimo galimybės plačios-nuo tradicinių patiekalų iki dzūkiško kulinarinio paveldo patiekalų.

NAUJIENA! SVEIKATINIMO PASLAUGOS

Siūlome kolektyvams įvairias sveikatinimo paslaugas, taisyklingas kvėpavimas: sąsajos su sveikata, kūno stabilizacija ir streso valdymu.

3 dienų programa (iki 15 žm.)- 80,00 eur;
3 dienų programa (nuo 15 žm.) – 120,00 eur;
5 dienų programa (iki 15 žm.) – 140,00 eur;
5 dienų programa (nuo 15 žm.) – 200,00 eur.
P.S. į programą nakvynės kaina neįtraukta.